Jak się okazało Inuyasha nie jest tylko 167 odcinkowym anime, ale posiada również cztery filmy i chyba 26 odcinkowy drugi sezon.
Nie wierzę, że mi się udało, ale skończyłam 1 sezon i obejrzałam filmy. Zabieram się za drugi sezon Kanketsu-hen. Czekam na koniec, bo wiem co się będzie działo. Trochę poczytałam spoilerów :P. Myślę, że będzie świetny.
Nie chcę wam zdradzać, ale prawdopodobnie będzie duży wątek z Rin, coś z Kikiyo, o Sango i Houshi no i najpewniej Kagome i Inuyashy XD
Ogólnie to ja chyba najbardziej lubię Sessohomaru i Rin. No i Kirarę.
Ponoć w tym sezonie jest lepsza grafika i muzyka.
Będą dzieciaczki. Kilka osób umrze. Ktoś ożyję. Ale tego wam nie powiem. Sami zobaczycie... jak dotrwacie XD
Trochę ze świata Fairy Tail:
Właśnie zakończył się Tartarus Arc. Niedługo zostanie zekranizowany XD Po drodze czeka nas kilka mniejszych historyjek.
Kolejna wiadomość to ukazanie się kolejnych rozdziałów, m. in. Fairy Tail Zero i Ice Trail. Słyszałam jeszcze o kolejnym one-shocie Niebieski Kot Happy.
Teraz coś o Sailor Moon: mamy kolejny odcinek. Jeszcze nie oglądałam, ale za pewne jest świetny.
Niedługo powiem wam coś o kolejnym anime, ale na początku obejrzę je do końca ;)
Niedługo będę miała ferie... Jej! Pozdrawiam województwa Dolnośląskie, Mazowieckie, Opolskie i Zachodniopomorskie, które mają teraz wolne. Ja będę miała po was ;D Życzę wytrwałości wszystkim, którzy nie mieli jeszcze ferii. Dacie radę! Niedługo znowu przerwa (tylko trochę krótsza) no i do wakacji. Jak to szybko minie...
Kolejne anime - Diabolik Lovers. Nie dla osób poniżej 13 XD Psyhologiczny, choć wydaje i się, że bardziej dla głównej bohaterki niż dla nas. Opowiada o Yui, którą tata wysłał do rodziny. Pierwszy raz tam jest. Na jej nieszczęście trafiła do domu z szóstką braci... wampirów. Oczywiście nie może uciec i zostaje tam. Psychologiczny jest pewnie dlatego, że ciągle dobierają się do jej krwii... Chyba tylko jeden jej nie ugryzł. Najgorsi (pod tym względem) byli chyba Ayato i Laito... W sumie chyba się przyzwyczaiła.
Odcinki są dość krótkie (15min) i jest ich mało (12). Mówią, że może być 2 sezon, bo na to wskazuje końcówka. Opening ma dziwny tekst... Ale ogólnie fajnie się oglądało.
Tak sobie myślę, że wampirzy główni bohaterowie byli z tego wszystkiego najbardziej rąbnięci.
Jeden cały czas chodził z misiem i gadał do niego jak do przyjaciela, a po za tym wybuchał z dziwnych powodów. No i lubił dziwne rzeczy...
Drugi cięgle chciał pić jej krew (chociaż każdy to robił), ale ogólnie ratował ją z różnych sytuacji.
Kolejny tak jak reszta też był psycholem... wolę nie mówić co robił.
Następny wydawał się spoko, ale również miał dziwne skłonności.
Jeszcze kolejny wciąż nawijał o kulturze, a sam czasami zachowywał się niezbyt dobrze.
No, a ostatni robił pozory okropnego, a był najmilszy.
Jak mówiła, to anime raczej nie przypadnie do gustu wszystkim. Było w nim kilka kontrowersyjnych sytuacji, z którymi osobiście się nie zgadzam m. in. ze względu na przekonania moralne, ale mniejsza z tym.
No to kończę tego posta. Jak chcecie to obejrzyjcie XD