Pewnie wielu z was oglądało już 1 sezon SAO. Już od jakiegoś czasu można oglądać coraz to nowe pojawiające się odcinki SAO2. W tym tygodniu postanowiłam obejrzeć. Myślałam, że będą nudne, gdyż wszystko się już rozwiązało, jednak stworzono kolejną, świetną historię.
Akcja jest kontynuacją pierwszego sezonu. Dzieje się w 2025r. Wszyscy nadal są w ALO. Na rynku wybiła się kolejna gra: Gun Gale Online. Grają w nią zawodowcy. Dzięki niej można zarabiać, ale również tracić pieniądze. Kirito zostaje proszony o przeniesienie się do GGO i przypatrzeniu się ostatnim morderstwom... Pewien gracz zabijając graczy w grze, zabija ich w prawdziwym świecie... Tam poznaje Sinon - snajperkę.
GGO różni się od gier, w które wcześniej grali. To świat broni palnej. Nie mieczy, łuków, czy magii.
Najlepsze jest to, że Kirito dostaje nowego awatara. Nie poszczęściło mu się, gdyż wygląda jak dziewczyna i za nią go biorą XD
Jestem taka szczęśliwa! Ostatnio kupiłam w empiku mangę Special A ostatnią. Co prawda anime jest lepsze, ale chodziło mi głównie o postaci, by je rysować. Akcja też fajna XD
Skończyłam czytać mangę Vampire Knigth. Szkoda, że po angielsku. Chciałabym przeczytać ostatni tom po polsku... Nie wiem czy dobrze zrozumiałam.
Są jakieś mangi, które polecacie? Przeczytałam już Sailor Moon, Kamisama Hajimemashita, czytam Fairy Tail, Hiyokoi, Noragami... I inne... Znacie jakieś inne fajne? Jeśli tak to popiszcie w komach. Albo jakieś anime... Lub dramy. Byłoby miło.
Jeśli jeszcze nie widzieliście to zrobiłam ankietę "Co najbardziej lubisz a anime" Serdecznie zapraszam do głosowania!